loading

درباره ما

من، بابك بردبار موسس و بنیانگذار مرکز استعدادیابی “ آرامش پایا ” و نیز مدرس دانشگاه هستم، اما اين عنواني ست كه جامعه به واسطه شغلم به من نسبت ميدهد، آنچه در واقع، خويشتن خويش را با آن ميشناسم عنوان بت شكن بيكاري يا شايد دشمن جدي جهل آموزشي و فرهنگي يا به عبارتی دیگر حامي قاطع استعداد تك تك شما فرزندان سرزمینم بر اين باورم كه هر كدام از شما استعدادي منحصر به فرد در وجودش است كه ميتواند سراسر زندگيش را كه هر روز با مشكلات اقتصادي، بيكاري،بي هدفي و سردرگمي دست و پنجه نرم ميكنيد راتغيير دهد. فرزندان سرزمینم؛
اجازه ندهيد تا در دوران سالخوردگي به علايق و تواناييتان كه قرباني جهل و برچسب هاي فرهنگي شده اند با نگاهي پر از حسرت بيانديشيد.
تنها و تنها بايد از جهلي كه سيستم آموزشي بر روی شما اعمال کرده خود را برهانيد و تابويي كه جامعه با زدن برچسب هاي فرهنگي، شما را از علايقتان جدا كرده ونيز محدود به چند شغل و رشته تحصيلي كرده است بشكنيد.زيرا تماما شما را به فردي منفعل با كوله باري از حسرت در دوران سالخوردگي مبدل خواهد كرد.شما به دنيا آمده ايد تا براي رضايت خودِ واقعیتان زندگي كنيد شما متولد نشده ايد كه آرزوهاي ديگران را محقق سازید.
سالها مشكلات دانشجويان و افراد جامعه را از نزدیک ديدم و لمس كردم و تصميم گرفتم تا آنها را از باتلاقي كه مانع حركت رو به جلو است نجات دهم. اولين تلنگر اين رسالت زماني بود كه لبخند و احساس قوي بودن يكي از دانشجويان را در به دست آوردن هدفش ديدم.
من باور دارم همه ي شما در سايه ي استعدادتان قدرتمند و توانمنديد، تنها كافيست كه آن را بيابيد. و من با تمام‌وجود به شما در پیدا کردن مسیر زندگی تحصیلی و شغلی و در مجموع خود واقعی‌تان و آنچه که حقیقتا در آن استعداد دارید کمک خواهم‌کرد.

  • مشاوره کسب و کار
  • مشاوره اقتصادی
  • استعدادیابی شغلی
  • استعدادیابی تحصیلی
۱0

سال تجربه حرفه ای

نتایج ما

چه کارهایی انجام داده ایم؟

3058تعداد مشتریان
10سال تجربه حرفه ای
96%مشتریان راضی

تیم حرفه ای ما

اعضای تیم

image hasti bordbar

هستی بردبار

روانشناس صنعتی

image melina ghorori

ملینا غروری

جامعه شناس

image gholam reza bordbar

غلامرضا بردبار

عضو هیات علمی دانشگاه یزد

image babak bordbar

بابک بردبار

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل

مشتریان خوشحال ما

شرکتهای مشهور به ما اعتماد کردند ، چرا شما اعتماد نکنید؟

نظرات مشتریان ما

آنچه مشتری های خوشحال ما درباره ما گفتند را بخوانید

آقای بردبار بسیار دقیق ، با نظم ، جدی ، نمونه ای از یک انسان وظیفه شناس هستند ، پیشنهاد میکنم اگر در زمینه کسب و کار نیاز به مشاور دارید حتما کنار مهندس بردبار تجربه ای عالی و با سابقه ای رو خواهید داشت…
مشاور کسب و کار

رضا کاضمیانمشتری

در یک کلام میتونم بگم از یافتن آقای بابک بردبار و همکارانشان در شرکت آرامش پایا بسیار خرسندم. از آقای محمدی هم خیلی متشکرم که این شرکت رو به ما معرفی کردند.
صبر و حوصله آقای بردبار ستودنیست. دانش و تخصصشان هم مثال زدنیست. تعرفه خدماتشان هم که بسیار کمتر از ارزش واقعی آن.
مطمئنا من نیز این شرکت را به سایرین معرفی خواهم نمود ، با آرزوی سالی پر بار و موفق و شاد برای کلیه پرسنل محترم این شرکت
مشاور استعداد یابی

امیر قاسمیمشتری

با سلام و عرض ارادت ، بهره مندی از مشاوره های سودمند در کسب و کار و مشاوره های شغلی ، شركت آرامش پایا به مديريت جناب مهندس بردبار و ارائه راهكارهاي بسيار مفيد و ارزشمند ايشان نتيجه سالها همكاری با اين مجموعه متعهد و تلاشگر بوده ، قدر دان شمائيم كه با نهايت لطف و مرحمت خاص مشاور و پشتيبان ما بوده ايد و در هر لحظه ای از شبانه روز ما را تنها نگذاشته ايد ، سپاس و درود فراوان
مشاور شغلی

مهدی مقدممشتری

راهنمایی بیشتر در واتساپ
مشاوره در واتساپ
کارشناس مربوطه را انتخاب کنید

با ما در ارتباط باشید